تبلیغات
راجر فدرر - Roger federer - راجر فدرر - Roger Federer

About

Hi My Dear Friends
This is First & Only Roger Federer's Fans Blog in iran. This is made By one of the Roger's Lovers That Named ARA (it's shorted). I hope you enjoy looking at my blog and say your ideas to improve it
****************************
I'm ARA.I'm 20 years Old and Live in Iran (Qom).I like Tennis and i Love The King of this sport. He is ROGER FEDERER.Roger is the best Tennis player in era
****************************
!SPEND YOUR TIME IN FED'LAND
!GO ROGER

Writer
**ARA**
Topical Archive
Search
  
Newsletter

Add your E-Mail to recieve latest News and Pics

Useful Links
Informations

© All Rights Reserved 2006-2007
****************************

Best Resolution : 1152 X 864
****************************

 

Sponsers
The Roger's Sponsors are same as my sponsors.I advertise them freely

Roger's Tour**رقابت راجر
My Comment**پیام من
/div>
Quran**قرآن
Write Comment**پیام شما


**سلام دوستان عزیز**

خوب راجر قهرمان نشد! اما ناراحت نبود ولی میتونست قهرمان باشه حقش بود ولی نشد خوب! البته میگفتن داوری هم خوب نبوده من هنگام بازی پادگان بودم و شاید باورتون نشه ولی هم شب حدود ساعت 1 و هم هنگام سحر چندین بار به خونه زنگ زدم تا بفهمم نتیجه چند چنده! چه حال و هوایی بود! حیف...البته یک خاصیت داشت اون تنها جام نایب قهرمانی گرانداسلمی رو که نداشت بدست آورد! ( بزارید خوب مثبت فکر کنم!!) من بازی رو دانلود کردم ولی ندیدم مثل فینال استرالیا یا فینال ویمبلدون2008 و بقیه بازیهایی که راجر می بازه! دل دیدنشونو ندارم یا اگر ببینم تا آخر بازی همه انگشتامو میخورم!!

.


.

راجر بعدش هم  با شرکت در رقابت های دویس کاپ و کمک به برد سوئیس بر ایتالیا باعث شد باز هم سوئیس در  گروه جهانی باقی بمونه! راجر همیشه در بازی های که برای کشورش بازی می کنه یک جور دیگه است! خواستنیه کلا!!!( نتونستم کلمه دیگه ای پیدا کنم!!) البته راجر در این زمان با دل پیرو و جورجیو آرمانی دیدار کرد که عکس هاش رو براتون میگذارم! در آخر متن هم دو تا عکس برای پشت تصویر میزارم تا همیشه به یادش باشید!

.

   

   

   

.

بعدش هم از توکیو و شانگهای کناره گیری کرد به علت استراحت و بازیابی. همیشه حرفه ای فکر می کنه و برای همینه سالهای متوالی در صدر و بهترین بوده و البته که هست و صد البته که خواهد بود. تا چند روزه دیگه هم رقابت های بازل شروع میشه، رقابتی که بردن در اون سالهای قبل شاید بیشتر از یک گراند اسلم برای راجر ارزش داشت! فکر کنم در فینال سال 2001 بعد از باخت به هنمن ( اگر اشتباه نکنم) گریه می کرد اونم چه گریه ای! به هر حال امیدوارم امسال هم قهرمان بشه  این چیزی هست که برای شماره یک بودن در آخر سال بهش احتیاج داره البته به علاوه  قهرمانی در پاریس یا کسب امتیازات لازم از پاریس و لندن! این عکس بالای وب سایت هم  برای قهرمانی سال 2007 هست! که بعد اون ....!!! براش دعا کنید!  

**

این هم اون عکس های پشت صفحه بعلاوه دو عکس جدید از راجر!

.

   

   

.

پ.ن: همیشه برای نوشتن یا انگیزه میخوام یا دل شکسته چرا نمیدونم! اینو گفتم ولی نمیدونم برای چی!

پ.ن 2: سربازی  منم تموم شد شیرینی نمیخواین بدین ( اینو گفتم که پیش دستی کرده باشم شما یک وقت نگید!!)

^آرزومند همه آرزوهای قشنگتون!^

** خدا نگهدار همه شما**

ویرایش شده در پنجشنبه 7 آبان 1388 و ساعت 12:54 ب.ظ

ارسال شده توسط ara در تاریخ‌ پنجشنبه 7 آبان 1388 - 01:33 ق.ظ | Opinions**نظرات( )

Pervious Title**عنوان های قبلی
Archive**آرشیو